مالی-اقتصادی

مالي-اقتصادي
 


وجود طيف وسيعي از تخصص‌هاي مالي، اقتصادي و سرمايه‌گذاري در خانواده سازمان مديريت صنعتي (از جمله شركاي كاري و تجاري آن) توانمندي ارائه تحليل‌هاي همه جانبه و فراگير را در درون سازمان به وديعه نهاده است. سازمان مديريت صنعتي به عنوان يكي از نخستين كانون‌هاي توامان دانش‌محور و صنعت‌محور كشور، هسته كارشناسي مناسبي را براي ارائه خدمات تحليلي در خود و پيرامون خود پرورش داده است. اين تحليل‌ها بسته به نياز بازار مي‌تواند در سطوح مختلف (خرد و كلان) و يا از يك صنعت به صنعت ديگر متفاوت باشد. براي مثال ارائه تحليل‌هاي مالي در سطح يك شركت مي‌تواند تا بررسي اقلام ريز بهاي تمام شده و تحليل حساسيت سودآوري پيش رود و از سوي ديگر در نگاهي كلان، دستاورد‌هاي اين تحليل در مجموعه‌اي از شركت‌هاي فعال در يك صنعت، تصويري از يك تحليل كلان‌تر و نقاط كليدي يك صنعت را ترسيم نمايد.

سازمان مديريت صنعتي، به واسطه برخورداري از نيرو‌هاي كارشناسي داخلي، اعضاي هيات علمي، و نيز به پشتوانه ارتباط گسترده با مجامع علمي و حرفه‌اي داخلي و بين‌المللي همواره از پتانسيل بالايي در ارائه خدمات مشاوره‌اي، آموزشي، و پژوهشي در حوزه مالي و سرمايه‌گذاري برخوردار بوده و خواهد بود.

يكي از اعضاي شبكه همكار سازمان، شركت فرگوسن است كه درسال 1893 تحت عنوان "مؤسسه حسابداران خبره" كار خود را در كشور هندوستان آغاز و پس از گذشت 115 سال فعاليت، تبديل به يكي از شركت‌هاي پيشتاز هندي در صنعت مشاوره شده است. اين شركت در حال حاضر با استفاده از خدمات 800 نفر از متخصصين و خبرگان صنعت در قالب تيم‌هاي تخصصي در حوزه‌هاي مختلف به ارائه خدمات مشاوره‌اي مشغول است. از نقاط قوت روابط همكاري شركت فرگوسن و سازمان مديريت صنعتي در حوزه ارائه خدمات مشاوره مالي، سابقه طولاني آن شركت در اين زمينه و تيم كارشناسي ماهر و عضو در انجمن حسابداران خبره انگليس (CA) است.

توسط : admin | تاریخ : 1394/09/23 | نظرات